Close

بازیابی رمز عبور فراموش شده


  • گالری بدون تصویر
  • گالری بدون تصویر
  • گالری بدون تصویر
  • گالری بدون تصویر

توسط 1 کاربر لايک شده‌
offline mahsa (آفلاين)
1397 ساله
وضعيت: تازه کار
حالت من: معمولی
2

مدال ها و افتخارات

گروه ها

همراهی شدگانآخرین لایک دهنده :

mahsa
mahsaa

خیابان روستاولی تفلیس گرجستان
خیابان روستاولی شاهرگ اصلی شهر زیبای تفلیس می باشد،که شما با قدم زدن در آن می توانید با سبک معماری و زندگی مردم گرجستان آشنا شوید،این خیابان که به احترام شاعر بسیار معروف قرون وسطای گرجستان، یعنی شوتا روستاولی نام‌گذاری شده است قبلاً خیابان گلوینی نامیده می‌شد. این خیابان یکی از اصلی‌ترین و مرکزی‌ترین خیابان‌های شهر تفلیس که مهم‌ترین ساختمان‌های دولتی و فرهنگی تفلیس را در خود جای داده است.خیابان روستاولی که در قرن نوزدهم و توسط روس‌ها طراحی و برنامه‌ریزی شد، خاطرات تاریخی بسیاری را در دل خود جای داده است. درواقع روستاولی به نوعی شاهرگ حیاتی تفلیس است.طول این خیبان 105 کیلومتری می باشد.

خیابان روستاولی تفلیس گرجستان


[لینک]
mahsa
mahsaa

استانبول لحظه آخری و ارزان
ایرانیان همه ساله بخش مهمی از سفر خود را به مقصد ترکیه انجام می دهند ، از میان تورهای مسافرتی متعددی که در ترکیه می توان انجام داد هموطنان ما تور استانبول ، تور آنتالیا ، تور کوش آداسی وبرخی نیز تور ازمیر یا بودروم و یا قونیه را انتخاب می کنند.اما پر مخاطب ترین این مقاصد تور استانبول است.


انتخاب و خرید تور استانبول به به دلایل مختلفی صورت می گیرد نخست انکه تور استانبول لحظه آخری و در تمامی فصول انجام پذیر است .پروازهای ایرانی و یا ترک به مقصد استانبول قیمت مناسب همیشه در دسترس هستند ایرلاین های مهمی چون ماهان و ترکیش، پگاسوس و اطلس جت تهران را به استانبول آتاترک و یا صبیحا متصل می کنند.اخیرا نیز با برقرای خطوط هوایی تور استانبول از مشهد و شیراز و اصفهان و تبریز امکان پذیر شده است .


استانبول شهری استثنایی است ، می شود گفت که نقطه تلاقی شرق و غرب است .علاوه بر آن اگرچه امروزه شهر مدرنی به حساب می آید لکن تاریخ استانبول به دوران نوسنگی و پیش از آن بر می گردد.استانبول سالها پایتخت بیزانس و عثمانی بوده و آثار تاریخی بسیاری موید این ادعاست.


اگرچه اکنون آنکارا


[لینک]
mahsa
mahsaa

تور گرجستان : تفلیس و باتومی

من در ابتدا در مورد رفتن به گرجستان مردد بودم ، اما صادقانه این کشور کاملا ذهنیت من را تغییر داد. به معنای واقعی کلمه مقصدی بود که منتظر کشف آن بودم. همه شما این رویا را در سر دارید و در مورد رفتن به جایی فکر می کنید که بهترین انتخاب شما باشد . توصیه ما تور گرجستان است.

آمیزه ای شگفت انگیز از مردم خونگرم، مناظر خیره کننده، شب زنده داری های تفلیس، شاید چیز دیگری ... توصیف گرجستان سخت است، اما من حدس می زنم ترکیبی از همه چیز باشد.

از لحاظ فنی، گرجستان در اوراسیا واقع شده است، اما مردم گرجستان خود آن را به روش بسیار دوستانه تری توصیف می کنند، این کشور بالکن اروپا است. بله من فکر می کنم این درست است بالکن معمولا بخش مورد علاقه بسیاری از ما در یک آپارتمان است و من کاملا با گرجی ها موافقم.

سفر به گرجستان سفری به انسانیت و مهربانی است. گوهری نه چندان دور از ما، بین اروپا و آسیا و جایی که از دیدنش پشیمان نخواهید شد. این مطالب مبتنی بر تجربه شخصی من است و تا به امروز، اگر کسی این سوال بسیار دشوار را درمورد بهترین کشوری که من تا کنون دیده ام بپرسد پاسخ من پس ا


[لینک]
mahsa
mahsaa

تور لحظه آخری چیست ؟

تور لحظه آخری یا همان Last minute به تورهایی اطلاق می شود که فاصله ثبت نام تا حرکت تور در حداقل بازه زمانی ، معمولا بین یک تا سه روز میباشد و عمدتا مختص مسیرهایی است که نیاز به ویزا ندارند.

تور لحظه آخری استانبول و تور لحظه آخری آنتالیا و یا تور لحظه آخری گرجستان و تور لحظه آخری ارمنستان از این دسته تورهای لحظه آخری بشمار می روند.

دلیل ارایه تورهای لحظه آخری این است که سهمیه چارتر شده توسط آژانس مسافرتی هنوز بصورت کامل بفروش نرفته و خالی مانده است.در این حالت ممکن است تخفیفات و آفرهای مسافرتی نیز شامل این تورها گردد.

در صورت خالی ماندن سهمیه پروازی، آژانس مسافرتی ضرر هنگفتی را متحمل می گردد و به این دلیل برای جبران بخشی از زیان، قیمت تور لحظه آخری ارزان و قابل رقابت است.

تور لحظه آخری در هر دو مسیر داخلی و خارجی ارایه می شود.مسیرهایی که نیاز به تهیه ویزا دارند نیز ممکن است از سه روز تا یک هفته مانده به تاریخ حرکت تور بصورت آفر و یا لحظه آخری بفروش رسند. برخی از آژانس ها با تبلیغات پیامکی و برخی دیگر از طریق سایت ها اطلاع رسانی این تورها را انجام می دهند.

از


[لینک]
mahsa
mahsaa

سلام. من mahsa هستم، از اعضای جدید ...